USA VS. Panama na żywo: Oglądaj mecz CONCACAF o Złoty Puchar online

Image
Image
Image
Image

USA! Drużyna mężczyzn ze Stanów Zjednoczonych startuje w wyścigu o Złoty Puchar CONCACAF 2017 8 lipca. USMNT zmierzy się z Panamą w Nashville o 16:30 ET, więc bądźcie czujni, aby zobaczyć każdy rzut, blok i goooooal!

Czas, aby najlepsza piłka nożna Konfederacji Ameryki Północnej, Ameryki Środkowej i Karaibów zebrała się i walczyła o Złoty Puchar CONCACAF! Stany Zjednoczone zamierzają zdobyć szósty Złoty Puchar, a Panama po raz pierwszy chce zdobyć puchar. Te dwie drużyny spotkają się podczas pierwszego meczu w grupie B. Pojedyncza przegrana może skazać drużynę na awans do ćwierćfinału, więc spodziewaj się, że obie strony będą grać w tę grę, jakby była to ich ostatnia. To powinna być ekscytująca gra, więc fani piłki nożnej lepiej nie przegapić ani sekundy.

USA będą próbowały utrzymać tempo. Amerykanie odnieśli imponujące zwycięstwo nad rywalami Pucharu Świata Ghaną w towarzyskim meczu 1 lipca. Dom Dwyer, 26 lat, strzelił swojego pierwszego gola od czasu zostania obywatelem USA, czerpiąc pierwszą krew z drużyną afrykańską w 19. minucie meczu, według ESPN. Stany Zjednoczone zdominowały większość pierwszej połowy, a 21- letnia Kellyn Acosta postawiła USA 2-0 na krótko po połowie. Asamoah Gyan (31 lat) Ghany próbował rozpocząć rajd w 60. minucie, ale napastnik Al-Ahli Dubai FC nie był w stanie doprowadzić swojego zespołu do zwycięstwa. USA wygrały 2: 1, ich pierwsze duże międzynarodowe przyjazne zwycięstwo nad Ghaną od czasu ich rywalizacji w Pucharze Świata w 2006 roku.

„Jestem niesamowicie dumna z [Dom] i bardzo się cieszę z ogólnej wygranej w MNT”, naprzód USMWNT i dwukrotna mistrzyni świata w piłce nożnej kobiet Sydney Leroux, 27 lat, powiedziała o swoim mężu, Dom, według The Guardian. „Uwielbiam fakt, że oboje przybyliśmy do USA z innych krajów i razem możemy gonić za marzeniami, nosząc herb, który dla nas tyle znaczy. Kiedy strzelił gola, naprawdę trudno opisać to uczucie. Po prostu dreszcze. Wiem, że to dla niego dopiero początek. ”

Stany Zjednoczone i Panama dzielą grupę B z Nikaragui i Martyniką, wyspą karaibską, która technicznie jest częścią Francji. Dwie najlepsze drużyny w każdej grupie awansują do fazy pucharowej. Ponieważ Martynika ma mniej niż pół miliona mieszkańców, jest prawdopodobne, że ta grupa stanie się trójstronnym wyścigiem między USA, Nikaragui i Panamą. Ponieważ każda drużyna gra ze sobą tylko raz w fazie grupowej, pojedyncza strata lub remis mogą ostatecznie zakończyć się śmiercią. Presja jest zdecydowanie włączona. W grupie A Honduras, Kostaryka, Kanada i Gujana Francuska będą walczyć o dwa pierwsze miejsca. Grupa C widzi Meksyk, Salwador, Jamajkę i Curacao.

Fani piłki nożnej, którzy chcą zobaczyć mecz USA z Panamą, mogą to zrobić za pośrednictwem oficjalnej relacji Fox Sports (po wprowadzeniu odpowiednich danych logowania). KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZYĆ USA VS. PANAMA GOLD CUP LIVE STREAM