USA vs. Nikaragua na żywo: Oglądaj mecz piłki nożnej o Złoty Puchar online

Spisu treści:

Po zaledwie przejechaniu Martyniki Stany Zjednoczone podejmują teraz mecz w Nikaragui w ostatnim meczu fazy grupowej 2017 Złoty Puchar. Mecz 15 lipca rozpocznie się o 19:00 ET, więc pamiętaj o każdej ekscytującej sekundzie.

Stany Zjednoczone zarezerwowały już swoją podróż do rund pucharowych. Po niewielkim pokonaniu Martyniki po rozczarowującym remisie z Panamą USMNT wchodzi do gry z Nikaragui z 4 punktami. Nawet jeśli przegrają, nadal mogą przejść do następnej rundy. Sądząc po słabym występie przeciwko drużynie francuskiego regionu, USA mogą równie dobrze przegrać z La Azul Y Blanco. Jeśli Amerykanie chcą zapewnić sobie miejsce w turnieju, lepiej przynieś wszystko na FirstEnergy Stadium w Cleveland, Ohio. W przeciwnym razie będą musieli oglądać resztę Złotego Pucharu od trybun.

Chociaż Stany Zjednoczone nie wystawiały na atak swojej najsilniejszej drużyny, widok, że zbliżają się tak bardzo do przegranej z Martyniką, ze wszystkich drużyn, był wstrząsający. Amerykanie nawet nie strzelili bramki w pierwszej połowie. Pierwszy gol w meczu padł w 54. minucie, kiedy 28- letni Omar González w końcu znalazł się na końcu siatki. Jordan Morris (22 lata) podwoił wynik Amerykanów dziesięć minut później, ale Kevin Parsemain (29) strzelił gola, który bramkarz Brad Guzan (32 lata) „powinien był zrobić lepiej, aby uratować”, zgodnie z ESPN. Kevin nie skończył, strzelając w 76. minucie, która szybowała nad głową Brada do siatki. Jordan Morris podniósł drugą połowę swojej ortezy, aby przerwać remis 2-2. Po połączeniu z Gyasi Zardes, 25, podanie, Jordan wysadził piłkę, dając USA zwycięstwo 3-2.

„Wydaje mi się, że naprawdę ciężko sobie z tym radziliśmy. Moglibyśmy zrobić znacznie lepiej. To rozczarowujące jest to, że straciliśmy dwa gole ”- powiedział Sports Sports po Omar Gonzalez po meczu. „Idąc dalej, można się z tego wiele nauczyć i cieszę się, że nigdy się nie poddaliśmy. Ale z pewnością możemy poprawić. ”Mam nadzieję , że 65-letni trener Bruce Arena dokonał odpowiednich zmian w swoim składzie, aby wprowadzić te„ ulepszenia ”.

W tej chwili USA mogły mieć przerwę, mając Nikaragui jako swojego ostatecznego przeciwnika. Bez zwycięstwa Pinoleros najpierw spadł 0-2 na Martynikę, a potem poniósł porażkę 1-2 z Panamą. Chociaż udało im się strzelić gola przeciwko Los Canaleros, więc czy jest szansa, że ​​Nikaragua zakończy ten bieg na Gold Cup zwycięstwem?

Fani sportu mogą oglądać tę grę za pośrednictwem oficjalnej relacji Fox Sports (po wprowadzeniu odpowiednich danych logowania.) KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZYĆ USA VS. NICARAGUA LIVE STREAM

Kto chcesz wygrać ten mecz? Czy myślisz, że USA razem to zrobią?