Cleveland Cavaliers pokonali Golden State Warriors w grze 2 finałów NBA 2015

Spisu treści:

Co za świetna gra! W niedzielę, 7 czerwca, Cleveland Cavaliers odnieśli zwycięstwo w meczu 2 finałów NBA 2015. Golden State Warriors mogą nabrać otuchy po tej porażce, ponieważ przed nami jeszcze długa droga.

The Cleveland Cavaliers uderzyli tylko w siatkę podczas meczu 2 finałów NBA 2015 w dniu 7 czerwca w Oakland w Kalifornii. Z wynikiem 95-93, Cleveland Cavaliers wykazują oznaki gotowości do zdobycia tytułu mistrza NBA.

To był naprawdę ekscytujący pojedynek od samego początku. Golden State zasygnalizował swój zamiar wcześnie, ścigając się w prowadzeniu 20-12, pozostawiając 3:32 w pierwszym kwartale. Jeśli jednak masz 30- letniego Lebrona Jamesa, w swoim zespole zawsze masz szansę. Cavs wrócił do 20-20, dzięki 10 punktom od małego napastnika.

Drugi kwartał był równie szalony i napięty. Ale tym razem to Cavs ścigali się naprzód, prowadząc w pewnym momencie 42-35, próbując iść naprzód. Z Klay Thompsonem (25), który zdobył punkt Jamesa za punkt, Warriors utrzymali tempo i poszli o 2 z wynikiem 47-45 w przerwie. Zarówno Thompson, jak i James zgromadzili w tym momencie po 20 punktów.

Trzeci kwartał był sprawą o niskiej punktacji - Cavs prześcignęli Wojowników 15-14, budując smukłą przewagę zaledwie trzech punktów. Najważniejszym wydarzeniem, z niewłaściwych powodów, była 27- letnia Marreese Speights, która zapewniła zdumiewającą chybił trafienie, mając 4 sekundy do końca.

W czwartym kwartale Cavs zaczęli wyprzedzać, zainspirowany przez Jamesa, który zatopił 3-punktowy wskaźnik od centrum, pozostawiając 3:14, aby otworzyć 11-punktową przewagę. Ale dzielni wojownicy jeszcze się nie skończyli, zdobywając 6 punktów z dwóch posiadłości i udało im się zmusić grę do nadgodzin z wynikiem remisowym 87-87.

Podobnie jak w grze 2, nadgodziny były potrzebne, aby zdecydować o zwycięzcy - po raz pierwszy w historii finałów NBA, że pierwsze dwa mecze wymagały OT. Szły w tę iz powrotem, obie drużyny groziły wygraną, ale ostatecznie Cavs wygrał to 95-93! Lebron był odpowiedzialny za 39 z tych punktów.

Zwycięzca finałów NBA 2015 1 - Golden State Warriors ostrzyło to

W meczu jednego z finałów NBA w Oakland w Kalifornii, 4 czerwca, gospodarze pokazali swoją wyższość, ale potrzebowali nadgodzin, aby w końcu wygrać z Cavaliers 108-100 w zaciętej walce.

Nawet przy wsparciu swojego kumpla, Rihanny, 27 lat, Lebron nie był w stanie uratować swojej strony, która popadła w wąską porażkę. Bóg koszykówki podobno wyrzucił kochającego koszykówkę piosenkarza R&B swoim prywatnym odrzutowcem, jednak nie była szczęściarzem, jakiego oczekiwał.

Gra 3 wraca do Cleveland 9 czerwca, gdzie Cavaliers będą mieli nadzieję, że liczą się przewagi gospodarzy. Być może zmiana miejsca może naprawdę wstrząsnąć jeszcze bardziej!

Jak myślisz, kto wygra serial? Daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej!