Chelsea vs. Transmisja na żywo z Leicester City: obejrzyj starcie online w Premier League

Spisu treści:

Premier League powraca! Po krótkiej przerwie ikony piłki nożnej Chelsea wznowią poszukiwanie tytułu, stawiając czoła broniącym się mistrzom Leicester City 15 października. Będzie dziko, gdy te drużyny będą ze sobą grać, więc kliknij, aby obejrzeć!

Po zakończeniu kolejnej rundy eliminacji do Mistrzostw Świata nadszedł czas na wznowienie klubowego futbolu. Fani będą oglądać, jak Chelsea próbuje zdobyć przyczepność na pierwszym miejscu Manchester City, gdy spotka się z gospodarzem Leicester City na Stamford Bridge. Czy The Blues pokonają broniących się bohaterów, czy też Lisy pokonają swoich łaskawych gospodarzy? Relacja z gry jest ustalona na 6:30 rano ET, więc rozpocznij dzień od ekscytującej akcji sportowej.

Fani piłki nożnej mogą zjeść śniadanie (lub wieczorną przekąskę) dzięki uprzejmości sportowej NBC Sports oficjalnej transmisji na żywo (po wprowadzeniu informacji o kablu) KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZYĆ CHELSEA VS. LEICESTER CITY LIVE STREAM

Najgorętsze przystojniaki w Leicester City - zobacz zdjęcia gwiazd piłki nożnej

Historia Kopciuszka w Leicester City wydaje się być skończona, ponieważ Lisy mają 10 punktów za Man City. Chelsea nie jest wcale taka lepsza, ponieważ zdobyli 13 punktów w pierwszych siedmiu meczach sezonu. Są pięć punktów za liderem. Po nieudanej wygranej w trzech z ostatnich czterech gier, muszą się wycofać, jeśli chcą walczyć o tytuł.

[id interakcji = ”57ffaf49dc63de0d58cf2554 ″]

Blues ma pewien impet. Przed międzynarodową przerwą pokonali Hull City, 2-0, a Diego Costa pomógł Willianowi (27) zdobyć pierwszego gola, zanim Diego zdobył własny punkt, według Yibada. Tymczasem Leicester przed przerwą walczył o remis 0: 0 z Southampton.

Jak oglądać mecze piłkarskie Premier League bez kabla - Sling TV Bezpłatna wersja próbna

To był drugi prosty mecz bez wygranej i pokazuje - Lisy są umieszczone między stołami między Watford i Bournemouth. Jeśli oczekują od siebie pojedynku, lepiej wykorzystaj ten mecz jako sposób na wywołanie zwycięskiej passy.

Niestety, Wilian nie będzie w pobliżu, aby powtórzyć występ Chelsea. Brazylijska gwiazda wróciła do domu na pogrzeb swojej matki po jej bolesnej stracie z powodu raka. „Wszyscy w Chelsea Football Club przesyłamy naszą miłość i najgłębsze kondolencje Willianowi i jego rodzinie po śmierci matki” - powiedział klub w oświadczeniu dla ESPN. „Myślimy o tobie, Willian”.

Jak myślisz, kto wygra tę grę? Czy uważasz, że Chelsea rozpocznie nową serię zwycięstw, czy może Leicester City podbije swoich wrogów?