Anaheim Ducks vs. Nashville Predators Game 5 na żywo: Oglądaj rozgrywki NHL

Spisu treści:

Tak ekscytujące! Akcja w finałach zachodniej konferencji NHL wraca do Anaheim, gdy kaczki są gospodarzem Nashville Predators z serią związaną 2-2. Mamy sposób, aby obejrzeć grę piątą za pośrednictwem transmisji na żywo o 19:15 EST 20 maja.

Uff! Kaczki Anaheim uratowały się przed meczem eliminacyjnym, kiedy połączyły serię z Nashville Predators 2-2, wygrywając cztery dogrywki na drodze. Mieli wygodną przewagę 2-0 w trzecim okresie przed pojawieniem się Preds, strzelając dwa gole, w tym bramkę Filipa Forsberga, mając 35 sekund na starcie. Bramka Coreya Perry'ego zajęła 10 minut i 25 sekund nadgodzin, aby doprowadzić Kaczki do przodu i utrzymać je z niszczycielskiej sytuacji 3-1, gdy seria wraca do Honda Center. Udowodnił, że jest bohaterem play-off do gry po regulacji, ponieważ był to trzeci cel Corey w dogrywce po sezonie i druga z serii Ducks / Predators.

Ta gra sprawiła, że ​​gra Predators 10 zwyciężyła w Bridgestone Arena, gdzie grali z hałaśliwymi tłumami, do których należą niektóre z największych gwiazd muzyki country, z fanami takimi jak Luke Bryan, 40, Dierks Bentley, 41, Carrie Underwood, 34, a członkowie Lady Antebellum na trybunach kibicują Predators. Mieli nawet Keitha Urbana (49 lat) i Kelly Clarkson (35 lat), którzy śpiewali hymn narodowy w swoich dwóch meczach u siebie z Kaczkami.

Anaheim złapała OGROMNĄ przerwę w serii, kiedy 19 maja ogłoszono, że najlepszy strzelec Predatora Ryan Johansen, 24 lata, doznał kontuzji uda w czwartej grze, która będzie wymagała operacji. Tęskni za resztą playoffów i był kluczowy dla Nashville po sezonie, prowadząc drużynę z trzema bramkami, 10 asyst.

JAK pic.twitter.com/ltr0dMcHi5

- NHL w NBC (@NHLonNBCSports) 19 maja 2017 r

„Wiele uwagi poświęcili temu, jak grali i dobrze się bawili. I to jest dobry zespół, silny zespół ”- powiedział kaczki z lewego skrzydła Andrew Cogliano o Predatorach. „Myślę, że jesteśmy tu również z jakiegoś powodu. Myślę, że dziś wieczorem trochę się odsunęliśmy, a teraz najlepiej z trzech. ”

Anaheim Ducks gospodarzem Nashville Predators w piątym meczu finału zachodniej konferencji NHL o godz. 19:15 EST 20 maja. Możesz oglądać grę online przez NBC Sports za pośrednictwem swojego operatora telewizji kablowej. KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZYĆ KACZKI VS. PREDATORS GRA 5 LIVE STREAM.

, jak myślisz, kto weźmie tę serię, drapieżniki czy kaczki?